Export

Export
Értékesítés külföldre:

Húskészítmény értékesítés
Kuti Zoltán
Export vezető
Zoltan.Kuti@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/30 570 0953
Tel.: +36/1 225 2546
Fax: + 36/1 225 2578

Japán, Tajvan, Hongkong, Szingapúr, Dél-Korea
Izbéki Sándor
Export manager
Sandor.Izbeki@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/30 402 2079
Tel.: +36/62 567 182
Fax: +36/62 567 643
Skype: izbeki.sandor.pick

Románia, Lengyelország, Svédország, Finnország, Norvégia, Észtország, Lettország
Gémes Dóra
Export manager
DoraAdrienn.Gemes@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/70 379 6772
Tel.: +36/62 567 075
Fax: +36/62 567 317

Szerbia, Olaszország, Franciaország, Spanyolország, Görögország, Ciprus
Lajos Adrián
Junior export manager
Adrian.Lajos@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/70 902 9858
Tel.: +36/62 567 158
Fax: +36/62 567 316

Németország, Ausztria, Svájc
Kovács Attila
Export manager
Attila.Kovacs@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/70 379 6773
Tel.: +36/1 225 2570
Fax: +36/1 225 2578

Csehország, Szlovákia
Csomós Zoltán
Export manager
Zoltan.Csomos@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +421/907 031 669
Fax: +36/62 567 316

USA, Kanada, Anglia, Benelux, Ukrajna, Grúzia, Törökország
Tegzes László
Export manager
Laszlo.Tegzes@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/70 658 3690
Fax: +36/62 567 316

Horvátország, Szlovénia, Bosznia-Hercegovina, Montenegró
Boštjan Meglič
Sales manager
Bostjan.Meglic@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +386/403 33 633
Fax: +386/459 49 027

Hírek

2018.07.18.

Csomagolásdesign: díjnyertes a Mizo és a Herz!

Büszkék vagyunk rá, hogy a Kreatív által idén tizedik alkalommal megrendezett [...] Tovább

2018.06.15.

Bemutatkoznak az új HERZ Vital szalámik és a GMO-mentes G

A vásárlók számára egyre fontosabbá válik az egészségtudatos táplálkozás, számunkra pedig [...] Tovább

2018.06.12.

Pickolino – új PICK virsli

A PICK márka legújabb innovációjának, a PICKOLINO virslinek a gyártása és [...] Tovább

2018.04.11.

Megalakult a Dr. Huszka Tibor Élelmiszeripari Szakmai Klub

Megalapítottuk az első szegedi szakmai klubot a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karával [...] Tovább

2015.04.17.

Jelentkezés a Pick óvodába és bölcsődébe

A Pick Alapítványi Óvoda és Bölcsőde berkein belül is eljött a [...] Tovább

2014.09.09.

Stratégiai együttműködési megállapodás a kormánnyal

Szijjártó Péter miniszter helyettes és Csányi Attila a Bonafarm Zrt. vezérigazgatója [...] Tovább